Ogłoszenie

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.  w Jarosławiu informuje, że w związku z przebudową dróg  w rejonie Placu Mickiewicza i zamknięciem skrzyżowania ulic Lubelskiej z Grunwaldzką, od dnia 24.11.2020  do odwołania,  nastąpi korekta  przebiegu tras  dla linii nr „8” „10” „14” „0”.

Kursy autobusów z miasta na liniach nr „8” i „10” będą realizowane bez zmian, natomiast na powrocie jadąc do ulicy Kr. Jadwigi, autobusy przejeżdżać będą przez ulicę Kraszewskiego, gdzie przy stacji paliw będzie zlokalizowany nowy przystanek i dalej powrót ulicami Słowackiego i Poniatowskiego . Wyłączone zostaną przystanki: „CPN” przy Biedronce oraz „Grunwaldzka”

Linia nr „14” rozpoczyna kursy z ul. Poniatowskiego , kolejny przystanek PKP na ul. Galika, następnie autobus zatrzymuje się na przystanku przy  MZK i dalej , bez zmian, do Misztale. Trasa powrotna : Z Misztale do MZK – bez zmian. Autobus od   ul. Zamkowej pojedzie ulicami: 3-go Maja, Poniatowskiego , Sikorskiego , Piekarską , PKP , Poniatowskiego do Królowej Jadwigi .Wyłączone zostaną przystanki: Grunwaldzka i Słowackiego.

Linia nr „0” w dni wolne od pracy kurs 10.25 z Grunwaldzkiej w kierunku Piłsudskiego rozpoczyna z przystanku Jana Pawła II o godz. 10.26 . Przystanek na ul. Grunwaldzkiej jest wyłączony z ruchu .

Dodatkowe informacje pod numerem Telefonu 16 621 4382